Субсидії в Україні: громадян зобов’язали повідомляти про доходи членів сім’ї, які проживають окремо

Субсидії в Україні: громадян зобов’язали повідомляти про доходи членів сім’ї, які проживають окремо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінило форму Декларації про доходи для отримання субсидії. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу міністерства.

Loading...

“Є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такі сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомогу ані там, ані тут.

“При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей”, – додали у відомстві.


Нагадаємо, у травні українці отримають вже перераховані суми субсидій. Знижки перерахували за новими пенсіями та зарплатнями. Крім того, кілька днів тому уряд фактично переписав програму субсидій. Мільйони сімей вже найближчим часом будуть платити за комунальні послуги без допомоги держави.

Джерело: Народна Правда
загрузка...