Ці продукти за лічені хвилини позбавлять вас енергії

Ці продукти за лічені хвилини позбавлять вас енергії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Деякі продукти забирають енергію і провокують сонливість, що недоречно в розпал робочого дня.

НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на kontrakty розповідає, що варто обмежити в своєму раціоні, щоб зберігати бадьорість і працездатність.

Оброблені зернові

Такі продукти, як хліб, макарони, рис містять в своєму складі менше вітамінів і мікроелементів. Вони провокують коливання рівня цукру в крові, тому ви можете відчути себе спустошено після щільного обіду.

Неправильні сніданки

Вживаючи на сніданок пластівці, сухі сніданки, заправлені йогуртом з штучними добавками, готуйтеся до того, що до обіду вам навряд чи вистачить енергії. У такому сніданку міститься дуже багато цукру – швидких вуглеводів, які також призведуть до різкого зростання, а потім падіння інсуліну. Безсилля вам гарантовано.

Низькокалорійні продукти

Низькокалорійні продукти дають мізерно мало енергії. Мало того, що вам не вистачить сил до наступного прийому їжі, так ще і з часом ви дестабілізіруете роботу організму – гормональну систему і обмін речовин, що негативно позначиться на здоров’ї.

Енергетичні напої

Енергетичні напої дають сили лише на нетривалий час. Вони знижують сонливість і підвищують концентрацію уваги, бо містять величезну кількість цукру і кофеїну. Але після стрибка енергії обов’язково піде спад і сильне безсилля.

Алкоголь

Алкоголь розслабляє нервову систему і знижує напругу, але при цьому настає момент, коли інтоксикація позбавляє вас сну. Вечірка може обернутися безсонною ніччю, а значить вранці у вас зовсім не буде сил на продуктивний день.


Нагадаємо, раніше ми розповідали, що на стан здоров’я безпосередньо впливає раціон людини. Деякі продукти здатні поліпшити роботу органів. Наприклад, бобові є відмінними помічниками серця.

Джерело: Народна Правда