Ці симптоми вказують на високий рівень цукру у крові

Ці симптоми вказують на високий рівень цукру у крові
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Медики назвали насторожуючі симптоми, які говорять про необхідність відвідування лікаря-ендокринолога.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Healthy Style.

Цукровий діабет – одна з головних небезпек для здоров’я, які підстерігають сучасну людину в XXI столітті, в цьому впевнені фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я. Медики і вчені стверджують, що “солодка” хвороба поширюється по світу з темпами епідемії і вже зовсім скоро, до 2030 року, якщо не змінити картину, кожна 10-та людина на планеті Земля буде схильною до цієї серйозної патології.

Loading...

За даними медичної статистики, приблизно 25% людей живуть з цукровим діабетом і не підозрюють про цей діагноз. Більшість і зовсім не звертають уваги на тривожні “дзвіночки” з боку організму, а діабет при цьому руйнує їх зсередини. Недарма його називають тихим вбивцею. Інфаркт, відмова нирок, сліпота – все це небезпечні наслідки настільки безтурботного ставлення до себе.

До цукрового діабету варто ставитися дуже серйозно. Для діагностики захворювання треба відвідувати лікаря хоча б 1 раз на рік і проходити всі обстеження, які він призначить. Зазвичай достатньо аналізу крові на цукор, який здають натщесерце, і визначення рівня глікозильованого гемоглобіну. Якщо ці показники будуть підвищені, медики рекомендують провести ще декілька досліджень, які зможуть підтвердити або спростувати діагноз.

Крім того, є кілька простих ознак, які говорять про необхідність відвідування лікаря-ендокринолога:

Хронічна втома і слабкість;
Різкий набір або втрата ваги;
Часті напади молочниці у жінок;
Болісна спрага;
Оніміння, поколювання і втрата чутливості в кінцівках;
Надмірна сухість шкіри;
Погане загоєння ран і саден;
Запальні процеси в ротовій порожнині;
Печіння в очах і погіршення зору;
Часті позиви до сечовипускання.

Кожна з цих ознак цукрового діабету є приводом перевірити рівень цукру в крові. При сучасних методиках, на щастя, компенсувати діабет можливо, але чим раніше почати лікування, тим ефективнішим і простішим воно буде.


Нагадаємо, регулярне вживання газованих напоїв сприяє розвитку метаболічного синдрому, який призводить до цукрового діабету і серцево-судинних захворювань.

Раніше повідомлялося, що дослідження американських вчених встановили шкідливий вплив газованих напоїв на роботу серця.

А іспанські дослідники підтвердили негативний вплив на функції людського організму  жирної їжі, в тому числі фаст-фуду.

Джерело: Народна Правда
загрузка...