Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Україна потрапила під американські санкції

Україна потрапила під американські санкції

Україна потрапила під американські санкції
в Економічна правда/Новини

Офіс торгового представника США призупинив для частини українських товарів дію генералізованої системи преференцій.

Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Як відомо, Генералізована система преференцій дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3 500 видів товарів з України. Під дію обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування, деякі електроприлади.

Позбавленням торгових пільг США карають Україну за недостатньо успішну боротьбу з “піратством” — порушенням прав інтелектуальної власності.

З повним переліком товарних груп, які з 26 квітня не користуються правом безмитного ввезення на територію США можна ознайомитись тут.

“Мінекономрозвитку перебуває в постійному діалозі з Урядом США та працює над вирішенням проблеми. Водночас, зняття обмежень в рамках Генералізованої системи преференцій значною мірою залежить від ухвалення Верховною Радою України проекту закону №7466, відомого як законопроект “Про організації колективного управління”, – додали у відомстві.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Фонд держмайна виключив зі списку на приватизацію-2018 контрольні пакети низки ТЕЦ, обленерго, а також ПАТ “Турбоатом”.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: