Кривава стрілянина у російському коледжі: викладач вразив подробицями

Кривава стрілянина у російському коледжі: викладач вразив подробицями
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Студент, який скоїв напад на однокурсників в Барабинській філії Новосибірського коледжу транспортних технологій, а потім звів рахунки з життям, стріляв неприцільно.

Про це повідомив викладач коледжу Іван Козлов, який знаходився в кабінеті під час інциденту і бачив стрілянину на власні очі. Аудіозапис з розповіддю викладача оприлюднено в YouTube-каналі Mash, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Він зайшов, направив рушницю на студентів і без прицілу вистрілив. Тут парта у нас якраз перша навпроти входу, навскоси, і він влучив у студента, який за нею сидів. Я спочатку думав, що це чергова перевірка якась, таке перше враження було. У нас то пожежні безпеку перевіряють, то ще хтось”, – говорить викладач.

За словами Козлова, коли він зрозумів, що все відбувається серйозно, закричав студентам: “Всім лягати!”

“Вони попадали, потім він вийшов, і там є ще один у нас кабінет для практичних занять, я їх туди загнав усіх. Минає кілька хвилин, і він знову заходить, і бачить, що нікого немає. Я спробував заспокоїти його, кажу йому: “Що з тобою трапилося? Заспокойся, дивись, що ти тут робиш. Може, вдома у тебе щось не в порядку або де, сталося щось?” – додав він.

Після цього, зазначив викладач, Іваністов постояв, розвернувся і вийшов. “І через кілька секунд – постріл. Я туди вибіг, дивлюся – він вже лежить”, – повідомив він.

Нагадаємо,  студент влаштував криваву бійню в російському місті Барабинськ під Новосибірськом. Унаслідок стрілянини постраждали троє студентів: один отримав вогнепальне поранення руки, двоє – переломи, бо вистрибнули з вікна, рятуючись від стрільця.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у столиці на Оболонській набережній, 3 просто біля будинку троє невідомих напали на 20-річного хлопця. Зловмисники зробили кілька пострілів із травматичної зброї. 

Додамо, що у мережі було опубліковано відео з місця стрілянини в Харкові біля одного з ресторанів, в результаті якої був убитий іноземець. 

Джерело: Народна Правда