Бабкіни знялися голими в честь річниці своїх відносин

Бабкіни знялися голими в честь річниці своїх відносин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Музикант Сергій Бабкін разом зі своєю дружиною Сніжаною взяв участь у відвертій фотосесії.

Так подружжя вирішило відзначити 10-річчя своїх відносин, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Табло ID.

Loading...

В інтерв’ю JetSetter.ua вони зізналися, що ніколи не сваряться надовго та завжди відверто розмовляють абсолютно про все.

Звісно, як і в кожній парі, у Бабкіних бувають суперечки та конфлікти. Але, як наголошує “Навіть якщо в сварці винен не ти, все одно підійди першим, попроси пробачення, обійми, поцілуй, скажи, що любиш, скажи, що ти ідіот, скажи, що давай видалимо все це з пам’яті і більше такого не станеться”, – радить Бабкін.

“Потрібно спілкуватися: говорити, умовляти, між собою питати, не накопичувати проблеми, не носити їх в собі. Не треба нічого таїти і манівцями намагатися натякнути, ніякі натяки не допоможуть. Треба говорити прямо і відкрито – що подобається і що ні. Це допомагає розвиватися другій половинці, робить її краще. Якщо все накопичується, то рано чи пізно воно вибухне в найнесподіваніший момент”, – упевнена Сніжана.

Також Бабкіни озвучили свої основні правила збереження стосунків.

“Перше правило – чоловік і жінка мають повністю жити життям одне одного. Кожен з них повинен забути про своє особисте життя до цієї зустрічі. Вони мають самі для себе померти, тепер моє життя – це її, а її – це моє”, – вважає Сергій.

“Друге правило – вміти спілкуватися одне з одним. Ділитися не тільки радісними і прекрасними моментами, але і говорити про недоліки, проблеми, про помилки – відкрито, щиро і чесно, в очі, нічого не таїти. Третє правило – це віра в сімейну пару. Якщо є сумнів в союзі, то не можна триматися, потрібно йти відразу”, – підсумував Бабкін.

“Не потрібно бути разом заради дітей або думки інших людей. Потрібно йти чесно і відкрито і йти далі, знаходити нове. Головне – віра і бажання”, – додала Сніжана.


Як повідомляла раніше НАРОДНА ПРАВДА, запланований на суботній вечір концерт у Львові харківського співака Сергія Бабкіна відмінили через «неоднозначну» позицію по окупації територій України РФ.

Нагадаємо, про розвиток музичних фестивалів в Україні, дієвість санкцій проти російських виконавців і неефективність держави в прямій організації популярних музичних заходів, в інтерв’ю« Народної Правді »розповів блогер і людина, наближена до організаторів відомого фестивалю Atlas Weekend, Олександр Барабошко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...