Назвали зелень, яка вбиває здоров’я очей

Назвали зелень, яка вбиває здоров’я очей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Про те, що кріп корисний для організму та може попередити безліч захворювань, відомо багатьом. Але ця зелень може зіпсувати зір.

Постійне вживання кропу у великих кількостях погано впливає на здоров’я. Фанатів зелені може переслідувати сонливість, втома. Від хімічних речовин, що містяться в кропі, може розвинутися неактивність кишківника. Не варто налягати на кріп людям з поганим зором, а також тим, хто відчуває хронічну втому. Інакше, можна серйозно погіршити свій стан, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на opticlub.

Ця трава, яку ми додаємо в салати, супи та маринади має багато корисних вітамінів С, Р і В. Багатий кріп на фолієву кислоту, калій, залізо, фосфор і кальцій. Зелень містить білки, цукор, фітонциди.

Лікарі рекомендують вживати кріп тим, хто страждає на гіпертонію. З кропом можна робити настоянки, вживання яких сприяє розширенню судин та стабілізації кров’яного тиску. Його застосовують при серцевих болях і як сечогінний засіб. А ще він має жовчогінні властивості. Немовлят рятують від болю в животі кроповою водою, яка безпечніша за таблетки.


Нагадаємо, раніше ми розповідали, що медики стверджують, що регулярне вживання деяких продуктів благотворно впливає на зір і навіть допомагає зберегти його на довгі роки

Джерело: Народна Правда