Побиття українця під Варшавою: стало відомо про стан чоловіка

Побиття українця під Варшавою: стало відомо про стан чоловіка
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Життю 52-річного українця, якого приїхав на роботу до Польщі на початку березня й 3 травня був жорстоко побитий у населеному пункті Глоскув під Варшавою, не загрожує небезпека. Про це повідомила керівник консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса.

Зараз життю чоловіка ніщо не загрожує: напередодні проведено операцію, він прийшов до свідомості, перебуває на лікуванні у варшавському шпиталі МВС Польщі, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

Loading...

Лікарі ще не дають згоду на його прослуховування в якості свідка. Однак, як тільки це стане можливим, поліція і прокуратура зможуть взяти у нього свідчення,- повідомила консул.

За її словами, вона спілкувалася з чоловіком, який після операції не говорить, але є притомним і реагує кивками голови на запитання.

Лікарі відділу нейрохірургії шпиталю підтверджують, що операцію проведено успішно.

Як повідомила український дипломат, напередодні посольство України отримало офіційну відповідь від районної прокуратури міста Пясечно, в якій зазначається, що за фактом побиття однією невідомою особою українця 3 травня у містечку Глоскув, відкрито кримінальну справу. Особу, яка побила чоловіка, і її громадянство поки не встановлено.

Прокуратура опитала двох інших українців, які разом з ним працюють в Асоціації водних товариств і займаються очищенням меліораційних ровів, були поряд з постраждалим у той день на вулиці, однак, їхні свідчення відрізняються, що не дає змоги встановити особу, яка напала на чоловіка.

“Очікується, поки громадянин України буде в такому стані, щоб його можна було опитати”,- зауважила дипломат.

Вона поінформувала, що консульський відділ посольства України надає сприяння родині потерпілого — старшому сину пана Миколи і його рідній сестрі — у позачерговому отриманні польської візи у консульстві РП в Луцьку. Очікується, що вже у вівторок вони зможуть прибути до Варшави, аби провідати родича.

Про побиття українця повідомлено також головне управління Національної поліції у Тернопільській області, де проживає постраждалий громадянин України, та місцеве управління Державної міграційної служби.

Троє чоловіків працюють у Глоскові в Асоціації водних товариств і займаються очищенням меліораційних ровів. Постраждалий приїхав на роботу до Польщі на початку березня.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група людей напала на трьох українців віком від 45 до 52 років. Стан одного з трьох українців – критичний. Чоловік потрапив до лікарні з проламаним черепом та відкушеним язиком, оскільки під час інциденту в нього стався епілептичний напад.

Джерело: Народна Правда
загрузка...