Вчені розповіли, що захищає від зморшок ефективніше дорогих кремів і лосьйонів

Вчені розповіли, що захищає від зморшок ефективніше дорогих кремів і лосьйонів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Величезна кількість представниць прекрасної статі щодня купують різного роду крему і лосьйони, що мають противіковий ефект. Однак секрет збереження молодості може в насправді перебувати прямісінько у вазі для фруктів, і його вартість набагато нижче брендової косметики.

Вчені з’ясували, що якщо жінки дотримуються багатою свіжими фруктами і овочами дієти, то у них відзначається значно менше вікових зморшок після 50 років, у порівнянні з тими, хто не надто налягає на ці продукти, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на МедикФорум.

Loading...

А ось для чоловіків новини не дуже приємні – включення в їх раціон будь-якої кількості фруктів і овочів ніяк не відбивається на вікових зморшках.

Звичайно, це не привід відмовлятися від цих продуктів, які мають масу інших переваг для здоров’я, починаючи від нормальної роботи системи травлення і стрункої фігури, і закінчуючи захистом від хвороб серця і пухлин.

При цьому дослідники з Erasmus Medical Centre в голландському Роттердамі також виявили, що ті жінки, хто вживає більшу кількість хліба, червоного м’яса і солодощів мають більш виражені і глибокі зморшки. Ці ж зморшки загрожують і тим дамам, які налягають на алкоголь.

Результати даного дослідження показують, що фрукти можуть бути значно більш доступною за вартістю альтернативою різного роду кремів і лосьйонів для жінок, які хочуть якомога довше залишатися молодими. Фрукти забезпечують жіночий організм великою кількістю вітамінів і флавоноїдів, які захищають шкіру від старіння і забезпечують зростання колагену – волокнам, що сприяють еластичності шкіри.

Відзначимо, жінки більш уразливі перед віковими зморшками, оскільки щільність колагену у них нижче, а у чоловіків вище.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, що є деякі овочі збережуть мозок людини здоровим надовго.

Джерело: Народна Правда
загрузка...