«Енергетичний» податківець назбирав будинок на 600 квадратів, ринки, та бізнес з Юрієм «Єнакіївським»

«Енергетичний» податківець назбирав будинок на 600 квадратів, ринки, та бізнес з Юрієм «Єнакіївським»
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Начальник Енергетичної митниці ДФС Ігор Піковський вніс у свою декларацію за 2017 рік володіння акціями компанії ПАТ «Промзв’язок». Йому також належить 12% цінних паперів цього ПАТ, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Крім того, ще 52% акцій є у власності ТОВ Екіпаж, яким володіє його син – Піковський Михайло Ігорович.

Loading...

До 2016 року Ігор Піковський очолював наглядову раду ПАТ «Промзв’язок». А головою правління там був Олег Булгаков. Останній пан Булгаков цікавий тим, що займає посаду директора ТОВ «Генотест». Ця ТОВка «Генотест» заснована в місті Єнакієво, Донецької області і за даними МВС входить до сфери інтересів відомого за часів Януковича Юри «Єнакіївського» Іванющенко.

Ну а митниця, яку очолює пан Ігор Піковський, входила у сферу інтересів Юри «Єнакіївського», він вважався неформальним куратором всієї митної системи країни.

Компанія ПАТ «Промзв’язок» Ігоря Піковського заробила на державних тендерах у 2017 році  10 мільйонів гривень, постачаючи різне комп’ютерне обладнання.

Декларація «енергетичного» митника Ігоря Піковського містить багато рядків, в яких зазначено, що він володіє землею у Обухівському районі Київщини, село Великі Дмитровичі. Це село розташоване на межі міста і області. Там багато озер та є ліс, а зовсім рядом – славно звісна Конча-Заспа. Окрім землі у Піковського у  Великих Дмитровичах є будинок на 600 квадратів.

Крім цього він має ще дві квартири у Києві, одна з яких на 161 квадратний метр та люксовий автомобіль Лексус LX 2010 року випуску.

Він такж має володіє ринками ТОВ «Ринок «Шацький» і ТОВ «Любомль-ринок».

При цьому його зарплатня на рік складає всього-то 83 401 гривень. А дивідендів за 2017 рік він отримав півмільйона гривень.

На рахунках в банках він тримає 3,9 тисяч євро, майже 50 тисяч гривень та більше 320 тисяч доларів.

Нагадаємо, що одна фірма митника з Дніпра з початку 2018 року «натендерила» 14,6 мільйонів гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...