Фірма митника з Дніпра з початку 2018 року «натендерила» 14,6 мільйонів гривень

Фірма митника з Дніпра з початку 2018 року «натендерила» 14,6 мільйонів гривень
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Виконуючий обов’язки начальника Дніпропетровської митниці ДФС Ігор Безмертний задекларував у себе у власності 9548 акцій компанії ПАТ «Інститут транспорту нафти». Про це свідчить його декларації про майно та доходи у 2017 році, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Цей ПАТ «Інститут транспорту нафти» з початку 2018 року вже виграв на державних підрядах замовлень на 14,6 мільйонів гривень. Такі дані опубліковані у системі публічних закупівель «Прозорро».

Замовником по більшості цих тендерів було державне ПАТ «Укртранснафта». Цікаво, що у свої декларації за 2017 рік Ігор Безмертний ніяк не відобразив отримання дивідендів від ПАТ «Інститут транспорту нафти», акціями якої він володіє з 2004 року. Хоча відомо, що минулого року ця «ІТН» отримала на державних замовленнях 21 181 801 гривню. У 2016 році – трошки більше 19 мільйонів.

Натомість він задекларував у свої власності багато земельних ділянок у селі Забуччя, у передмісті Києва, яке знаходиться у лісовій зоні.

Дружина в. о. обов’язки начальника Дніпропетровської митниці ДФС Ігоря Безмертного Олена Володимирівна задекларувала недобудований будинок і земельну ділянку у Феодосії, квартиру і гараж у Києві, а також
земельні ділянки та будинок у Вишневому, Київської області.

Також їй належить люксовий автомобіл LEXUS GX 460 2015 року випуску, який обійшовся їй у 1,27 млн грн. А ще вона вказала на руках 200 тисяч готівкою у гривнях та 10 тисяч доларів. Її дохід від відчуження нерухомості склав 600 тисяч, а від відчуження нерухомого майна – 295 тис грн. У декларації її чоловіка зазначено, що її дохід від підприємницької діяльності у 2017 склав майже мільйон гривень. При цьому єдиним підприємством, у якому Олена Безмертна є засновником, є ТОВ Роялстоун. Вона там і єдиний власник і директор одночасно. Але цікаво, що це ТОВ більше 5 років не веде господарської діяльності. Та, згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Роялстоун» у 2015 році анульовано свідоцтво платника ПДВ через відсутність декларацій та поставок товару. Це ТОВ має податковий борг. Отже не зовсім зрозуміло звідки дружина податківця може отримувати дохід від зайняття підприємницькою діяльністю, адже більш ніяких фірм у неї нема.

Щодо самого ПАТ «ІТН». То це «Інститут транспортування нафти» зі статутним фондом 6,2 млн грн засноване у 1991 році. Спеціалізується на проектно-вишукувальних та геодезичних роботах, має діючі представництва в Республіці Білорусь та в Республіці Казахстан.

Окрім митника Ігоря Безмертного, власниками акцій ПАТ «Інститут транспорту нафти» є кіпрські офшорки «Венечі Холдінг Лімітед» (28,2%), Тендерсон трейдінг лімітед (37,3%), а також киянин Павло Стуконог (10,5%). Павло Стуконог був директором ТДВ «Омета Privatе», якому належала частка у ЗАТ «Телеканал ТЕТ». Іншими власниками «Телеканал ТЕТ» були брати Ігор та Григорій Суркіси.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що новий очільник Київської митниці володіє квартирами в ОАЕ та їздить на елітному BMW.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...