ЗНО в магістратуру: все, що варто знати українцям

ЗНО в магістратуру: все, що варто знати українцям
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 14 травня стартує реєстрація абітурієнтів, які бажають цього року вступити до магістратури. Вступна компанія відбуватиметься за технологією ЗНО для певних спеціальностей.


Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки України. До спеціальностей, які потребують складання ЗНО, належать галузі знань “Гуманітарні науки”, “Соціальні та поведінкові науки”, “Журналістика”, “Право”, “Сфера обслуговування”, “Міжнародні відносини”. Для вступу на частину спеціальностей необхідно пройти лише єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, для інших – потрібно здати, окрім ЄВІ, єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Loading...

Реєстрація відбуватиметься у приймальній комісії в одному із закладів вищої освіти, який обрав абітурієнт. Основна сесія ЄВІ пройде 11 липня, ЄФВВ – 13 липня. Початок випробування о 10 годині. Прийом заяв та документів до вишів для тих, хто проходитиме тестування за технологією ЗНО, триватиме з 2 липня до 26 липня. На бюджет надання рекомендацій для зарахування відбудеться до 13 серпня, а саме зарахування – до 20 серпня.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, щоб отримати право складати Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) для вступу у вищі навчальні заклади, школярі подали документи на реєстрацію протягом періоду із 6 лютого до 19 березня. Проведення тестування відбуватиметься із 22 травня до 13 червня включно. Першим предметом буде математика, останнім – хімія. Здавати випускникам шкіл дозволено максимум 4 навчальних предмета. 

Додамо, що у Міністерстві освіти погодили дати реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року. Також стали відомі дати проведення тестування та повний перелік документів для ЗНО 2018 року.

Джерело: Народна Правда