На Донбас перекинуть сотню бойовиків “Вагнер”, – СБУ

На Донбас перекинуть сотню бойовиків “Вагнер”, – СБУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Терористична приватна військова компанія “Вагнер” має намір перекинути до окупованого Донецька близько сотні бойовиків.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-центр СБУ.

Loading...

Повідомляється, що бойовики прибудуть на окуповані території Донбасу вже найближчими днями з метою “підтримки терористичного угруповання “ДНР”.

У службі безпеки додали, що черговим беззаперечним доказом присутності та злочинної діяльності “Вагнера” у нашій країні є особисті зізнання бойовиків, які будуть залучені до матеріалів кримінальної справи.


Нагадаємо, раніше ми писали, що в приватній військовій компанії “Вагнера” служать українці не лише з підконтрольних бойовикам територій Донбасу. Серед жертв американського авіаудару виявили громадянина України Володимира Винограденка. Виявилося, він не єдиний, хто воює за гроші у російській військовій компанії. У складі колони, яку розбили сили коаліції, була ціла група вихідців з України.

Нагадаємо також, в результаті удару очолюваної США коаліції 7 лютого в Сирії загинули і отримали поранення близько 300 бійців пов’язаної з Кремлем приватної військової компанії “Вагнера”. Вони взяли участь у бойових діях на стороні сил президента Сирії Башара Асада.

Джерело: Народна Правда