НАЗК винесло Реві припис і вимагає провести службові розслідування

НАЗК винесло Реві припис і вимагає провести службові розслідування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) винесло припис міністру соціальної політики Андрію Реве про проведення розслідування у відомстві.

“Згідно з приписом, Національне агентство вимагає провести службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовими особами правопорушень, пов’язаних з корупцією, та вжити заходів у встановленому законом порядку. За результатами проведеної Національним агентством планової перевірки встановлені порушення щодо подання декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно 16-ти працівників Мінсоцполітики”, – йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Зазначається, що від міністра вимагають надати інформацію про виконання антикорупційної програми за четвертий квартал 2017 року і розпочати оцінку корупційних ризиків протягом 2018 року. Приписи НАЗК є обов’язковими для виконання, а невиконання тягне за собою відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.


Нагадаємо, новим головою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)  став Олександр Мангул, який до цього займав посаду члена Агентства.

Також стало відомо, якою буде зарплата нового голови НАЗК.

Варто відзначити, що недавній керівник НАЗК Н. Корчак також отримувала зарплату близько 100 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...