Назвали ефективні вправи для здоров’я серця

Назвали ефективні вправи для здоров’я серця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Серце – це м’яз, і він стає сильнішим і здоровішим, якщо ви ведете активне життя. Ніколи не пізно починати тренування, і вам не обов’язково бути професійним спортсменом. Експерти підготували найбільш ефективні вправи, які допоможуть зміцнити серце.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “Экономические известия“.

Біг і ходьба

Ці види вправ (вибирайте, що вам до душі) допомагають контролювати рівень холестерину і, отже, знижують ризик серцевого нападу. Крім того, вони знижують кров’яний тиск, покращують обмін глюкози і знижують відсоток жиру в організмі.

Ходьба по сходах

Це простий спосіб підвищити частоту серцевих скорочень і прокачати серцевий м’яз. Приділяйте цій вправі по 30 хвилин тричі на тиждень, щоб відчути максимальну користь.

Велопрогулянки

Їзда на велосипеді сприяє накачуванню великих ікроножних м’язів і поліпшенню кровотоку у всьому організмі. Це сприяє кращому живленню клітин і тканин, за рахунок чого поліпшується робота серця.

Заняття на еліптичному тренажері

Його можна поставити вдома або тренуватися   в фітнес-клубі. Перевага вправ з еліпсом для здоров’я серця полягає в тому, що він дозволяє одночасно пропрацювати верхню і нижню частину тіла. Зокрема, ритмічні рухи рук змушують кров краще живити м’язи спини і плечей.

Зумба

Танці – це ритмічне і аеробне тренування одночасно. Залежно від виду танців, вони розганяють серцебиття до 135 ударів в хвилину. Щоб зміцнити серце, найбільш підходящий танець – зумба. Він в міру ритмічний, при цьому не несе ризиків отримати травму.


Нагадаємо, американські вчені провели глобальне дослідження, аби з’ясувати, який із продуктів харчування підтримує серце і покращує його роботу.

Нагадаємо також, медики назвали  головні правила для укріплення здоров’я. Вони допоможуть захиститися від вірусів та укріпити  імунітет у холодну пору року.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життяУ жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Джерело: Народна Правда