Бурштиновий нардеп Розенблат “забув” задекларувати ломбард дружини

Бурштиновий нардеп Розенблат “забув” задекларувати ломбард дружини
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда/Правда про чиновників

Народний депутат Борислав Розенблат не задекларував ломбардний бізнес дружини. Хоч його дружина і вийшла з цього бізнесу, але ломбард досі працює під назвою – “Ломбард “Розенблат Ж.Л. і компанія”, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Повне товариство “Ломбард “Розенблат Ж.Л. і компанія”, в кому засновницею з 2009 по 2015 рік була дружина народного обранця Борислава Розенблата – Жанна Леонідівна Розенблат не згадується в деклараціях нардепа. В декларації за 2015 рік Борислав Розенблат вказує тільки власні акції у ВАТ “Галіївський маслозавод”, зазначив, що він засновник в фірмі “Оберіг”, “Миропільський бекон”, “Корецький аграрій”, британську фірму “І.С.П. Інтернешенал”,

Декларував бізнес дружини: будівельні фірми ПрАТ “Фаворит-Компані” та “Фаворит Девелопмент Компані”, “Комфорт Плюс” та молочний завод “Фаворит”. А от серед переліку компаній ПТ “Ломбард “Розенблат Ж.Л. і компанія” нема, хоча дружини нардепа вийшла з ломбардного бізнесу тільки на початку літа 2015 року. І юридично до цього часу ломбард був прописаний в Житомирі. До речі, в Житомирській області досі працює кілька відділень цього ломбарду. А юридично головний офіс ломбарду переїхав у Херсонську область. Вже пройшло майже 3 роки з часу, коли дружина нардепа покинула бізнес, але нові власники назву так і не поміняли. Ломбард названий на честь дружини нардепа досі працює під назвою – “Ломбард “Розенблат Ж.Л. і компанія”.

Бурштиновий нардеп Розенблат “забув” задекларувати ломбард дружини

Нагадаємо, у жовтні минулого року НАБУ затримало Борислава Розенблата в аеропорту. Нардеп мав при собі віз 11 ювелірних виробів.

Мар’яна Мотрунич

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...