До 50 тисяч надбавок: українців вразили новими окладами чиновників

До 50 тисяч надбавок: українців вразили новими окладами чиновників
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Український уряд планує переглянути оклади місцевих чиновників. Зараз посадовий оклад керівника місцевої адміністрації складає 9 тисяч гривень. Де-факто чиновники отримують набагато більше завдяки надбавкам за ранги, вислузі років та преміям.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Обозреватель”.

Найбільшу заробітну плату, згідно електронної декларації за 2017 рік, має мер міста Харкова Геннадій Кернес. Він щомісяця в середньому отримував близько 50 тисяч гривень, що нічим не поступається доходам міністра. Мер Запоріжжя Володимир Буряк написав у декларації про дохід 46 тисяч гривень. А його столичний колега Віталій Кличко, виявляється, має середню зарплату розміром 15,5 тисяч гривень.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, український журналіст Василь Крутчак поширив у Facebook фотографії елітної вілли народного депутата і лідера партії “За життя” Вадима Рабіновича.

Додамо, що громадський активіст Максим Костецький опублікував світлину з елітним маєтком генерального прокурора Юрія Луценка у селі Стоянка, що на Київщині. Прокурор відреагував на публікацію коментарем: “Працюйте років 20 – матимете такий будинок”. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...