КНДР пригрозила відмінити саміт з Трампом

КНДР пригрозила відмінити саміт з Трампом
в Закордонна правда/Новини

Північна Корея може відмовитися від саміту з Дональдом Трампом, якщо на неї тиснутимуть щодо скорішої відмови від ядерної програми, про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Independent.

Країна, яка перед цим погодилася обговорити проблему денуклеаризації, не зацікавлена в «односторонніх вимогах» щодо ядерного роззброєння”, – сказано в повідомленні державних ЗМІ.

Якщо Америка “загнала нас у кут і в односторонньому порядку вимагає відмовитися від ядерної зброї, ми більше не будемо зацікавлені в переговорах, і нам доведеться переглянути, чи приймемо ми майбутній саміт КНДР-США”, заявив в державних ЗМІ віце-міністр закордонних справ Кім Ке Ґван.

У своїй заяві Кім Ке Ґван, зокрема, відхилив заклик до “повного та незворотнього” ядерного роззброєння Пхеньяну.

Він також різко розкритикував Джона Болтона, радника національної безпеки Дональда Трампа, який виступив за здійснення превентивного військового удару по Північній Кореї.

КНДР також оголосила про скасування запланованої зустрічі з Південною Кореєю через те, що південнокорейці проводили спільні військові навчання з американськими військами.

Остання заява Північної Кореї ознаменувалася поверненням до більш жорсткої тактики після того, як пан Кім висловив своє прагнення до “денуклеаризації” і збирався закрити ядерний майданчик.

Адміністрація Трампа, в свою чергу, почала тактику “максимального тиску”, яка передбачає жорсткі санкції, і пан Трамп сказав, що він відмінить угоду, якщо вона не відповідатиме умовам повного роззброєння.

Нагадаємо, що КНДР розгорнулася на 180 градусів і скасувала зустріч з Південною Кореєю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...