Рабська праця і махінації з бухгалтерією: українців вразили схемами у в’язницях

Рабська праця і махінації з бухгалтерією: українців вразили схемами у в’язницях
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українські в’язні скаржаться на рабську працю, до котрої їх начебто примушують у місцях відбування покарання. Вони розповідають про роботу на шкідливих виробництвах без жодних засобів захисту та тіньових схемах на нелегальних підприємствах.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на  ТСН.

За ґратами офіційно функціонує 99 підприємств. В Ігренському виправному центрі № 133 документами вказано переробку полімеру та виготовлення мийних засобів, але на відзнятому самими ув’язненими відео видно, як у печах у формі діжок випалюють вугілля з деревини. На полімерному ж виробництві засуджені в їдкому диму вручну плавлять різну вживану тару – про дотримання правил техніки безпеки та санітарні норми говорити в цьому випадку не доводиться.


Керівник пенітенціарної системи Денис Чернишов твердить, що вже бачив скандальне відео, а в колонії відбувається перевірка. “Я ніколи не коментую, поки не пройде внутрішня перевірка – ми ж повинні винних встановити. Тут треба бути обережним, щоб не злякати того злодія, на якого ми полюємо”, – пояснив заступник міністра юстиції.

За словами колишніх засуджених, тіньовий бізнес є чи не в кожній колонії, а про обіг коштів там можна лише здогадуватися.


Нагадаємо, 22 січня 2018 року у Замковій колонії в Ізяславі на Хмельниччині розпочалися протести ув’язнених.

Джерело: Народна Правда