Сила в правді

Навігація
Головна Аграрна правда Українців попередили про прийдешній дефіцит прісної води

Українців попередили про прийдешній дефіцит прісної води

Українців попередили про прийдешній дефіцит прісної води
в Аграрна правда/Новини

У зв’язку зі зменшенням кількості опадів в басейнах степових річок і замкнутих водоймах в Україні можливий дефіцит прісної води.

Про це висловився директор південної філії Інституту екології Олег Деркач, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ГолосUA.

«Зараз ми спостерігаємо зменшення кількості опадів в басейнах степових річок України. Також в Причорноморському лимані виріс показник випаровування з поверхні води. Це можна пояснити тим, що кількість днів у році з температурою вище 30-35 градусів тепла збільшилися. За рахунок зменшення кількості опадів ми відчуваємо дефіцит прісного стоку і прісної води в Україні, який в подальшому буде тільки збільшуватися», – зазначив експерт.

На думку еколога, різка зміна клімату може привести до втрати замкнутих водойм в країні – «Ще одна екологічна проблема, з якою ми зіткнулися – це погіршення якості води в водоймах. Клімат зараз змінюється – він став більш різко континентальним. По суті, зараз ми втрачаємо великі замкнуті водойми. Тобто, в майбутньому нас чекають не тільки посухи, але і погіршення якості води».


Нагадаємо, керівник наукового відділу Університету Нортумбрії припустив, що Малий льодовиковий період розпочнеться вже взимку 2017 року. Такі припущення виникли після того, як британські вчені проводили дослідження в області залежності температурних коливань Землі і плям на Сонці.

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США оприлюднило відео найпотужнішого спалаху на Сонці. Відзначимо, спалах на світилі був найбільшим за останні 12 років.

Суперспалах на Сонці може погубити людську цивілізацію. Про це попереджають фахівці з Гарварду, за словами яких, це явище завдасть непоправної шкоди людству.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Аграрна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: