Вбивство української мільйонерки в Чорногорії: з’явилися нові подробиці

Вбивство української мільйонерки в Чорногорії: з’явилися нові подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Начальник відділу прикордонної поліції в аеропорту Тівата Зоран Станович був звільнений з цієї посади сьогодні. Його син, Арсеній Станович, підозрюється у вбивстві українки Анастасії Лашманової.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, його алібі також було перевірено. В ході слідства було виключено, що він знав про наміри свого сина, пише Сегодня.ua.

Loading...

Сам старший Станович став відомий після того, як його колега подав скаргу проти нього за зловживання службовим становищем, образу і втручання в справу чиновника при виконанні своїх обов’язків. Засоби масової інформації повідомляли, що тоді у звинувачення не було достатньої кількості доказів цих звинувачень.

Крім звинувачення своїх колег, Зоран Станович також знаходився під контролем МВС через підозри в корупції. Станович має велику кількість майна, серед іншого, володіє квартирою в Будві.

Нагадаємо, чорногорська поліція шукає Арсенія Становича, підозрюваного у вбивстві українки Анастасії Лашманової, щоб пред’явити звинувачення.

Як відомо, тіло українки Анастасії Лашманової було виявлено в п’ятницю, 11 травня, ввечері в її квартирі в Которському селищі Доброта.

Під підозри потрапив 22-річний Арсеній Станович, який певний час зустрічався з Лашмановою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...