Сила в правді

Навігація
Головна Новини "Я хороший олігарх": Коломойський розповів про себе

“Я хороший олігарх”: Коломойський розповів про себе

”Я хороший олігарх”: Коломойський розповів про себе
в Новини/Політична правда

Опальний олігарх Ігор Коломойський дав розгорнуте інтерв’ю німецькому DW, в якому знову публічно розкритикував президента Петра Порошенка, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Екс-губернатор Дніпропетровської області розповів, що Порошенко хоче “віджати” у нього телеканал “1 + 1” перед виборами, але олігарх в цьому питанні не готовий йти на поступки.

“Ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович. Він прогнозований в цьому плані. Він хоче” 1 + 1 “на вибори. Ось йому кров з носа потрібен “1+1”.

На питання про те, чи отримає Порошенко “1+1”, Коломойський відповів: “Ні. Ні за що”.

Олігарх називає себе “світоглядним опонентом” Порошенко.

“Це полягає в нашому різному ставленні до життя. До демократії, до свободи слова, до подій в Україні, до того, яким повинен бути президент. У мене з приводу нього дуже велике розчарування. Наприклад, Порошенко для того, щоб вдруге обратися президентом (у нього така ідея фікс), повинен повністю контролювати всі телеканали “.

Себе Коломойський вважає “позитивним олігархом”.

“Якщо я олігарх, то позитивний олігарх. Демократичний олігарх. Я ніколи не був при владі, я завжди був опозицією. Ніхто мене не дорікне, що я колись був при владі”.

Також він фактично підтримав Юлію Тимошенко на майбутніх президентських виборах.

“Я і Вакарчуку симпатизую. Не відкрию Америку, якщо скажу, що всі хочуть бачити нові обличчя. Але якщо взяти старі, то, я вважаю, що найбільш гідною на сьогоднішній день є Тимошенко”.

Конфлікт на Донбасі підприємець назвав “цивільним”.

“Сьогодні я можу його сміливо назвати громадянським конфліктом тільки по одній характерній рисі – по обидва боки беруть участь громадяни України. З одного боку, він повністю підтримується РФ. Поставляється зброю, військовими інструкторами, командним складом, боєприпасами, матеріально-технічним забезпеченням. Кордон відкрита . Ніяких проблем з цим немає “.

А ось український націоналізм підтримав.

“Саме націоналізм, з точки зору зовнішньої агресії з боку Російської Федерації, це – позитивне явище. Тобто, не було б націоналізму, Україна вже приєдналася б до Росії. Уже забули б про це. Вже в 2014 році була б якась нова Переяславська рада “.

Коломойський впевнений, що може повернути собі націоналізований “ПриватБанк”.

“Відбулася незаконна, з моєї точки зору, націоналізація. З приводу чого йдуть судові процеси в Україні, і йдуть вони, скажімо так, з перемінним успіхом, але більше, як на мене, в нашу користь. І якщо суд вирішить, що націоналізація була неправильної, то тоді нам повинні повернути банк. І тоді весь лондонський процес закінчиться сам по собі, тому що ми ж не можемо самі проти себе судитися. Поки контроль у держави за банком, вони ініціювали процес в Лондоні з однією метою – якось нам ускладнити життя, обмежити наші активи. Заморозити ці акти и, нам ввести обмеження з особистих витрат. Поки є такий наказ суду, ми його виконуємо, такі правила гри “.

Про Росію.

“Росія пішла по тупиковій гілці історії. Вона пішла в глухий кут, в деградацію. А могла піти в еволюцію”.

Нагадаємо, що недавно Коломойського і Боголюбова помітили в Женеві з Ложкіним – екс-главою Адміністрації президента Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: