Агентів Кремля викрили у Запорізькій області (відео)

Агентів Кремля викрили у Запорізькій області (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Співробітники Служби безпеки України в Запорізькій області викрили банду інформаторів російських спецслужб.

Місцевий житель у 2015 році під час перебування в окупованому Криму був завербований представниками ГУ Генштабу ВС РФ і отримав завдання створити мережу інформаторів на території регіону, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення прес-центру регіонального управління СБУ.

Loading...

Основним завданням були збір і передача даних про переміщення військової техніки в напрямку Донецької області, перевірка роботи українських блокпостів, розробка безпечних маршрутів в’їзду з окупованої території Донбасу в Запорізьку область. Також необхідно було знаходити об’єкти критичної інфраструктури, адміністративні будівлі, військові частини, правоохоронні органи і доповідати про їх місцезнаходження.

В ході обшуків вилучили телефони і комп’ютери з доказами зв’язку з російськими кураторами, план-схеми військових частин та будівель правоохоронців, російську символіку, гранати РГД-5, патрони 5,45 і 9 мм, військове спорядження.

За фактом інциденту порушили кримінальну справу за статтями про створення терористичної групи і державній зраді.Нагадаємо, на початку квітня одразу 7 терористів “ДНР” добровільно здалися поліції.

Джерело: Народна Правда