Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Банкам хочуть спростити процедуру стягнення боргів

Банкам хочуть спростити процедуру стягнення боргів

Банкам хочуть спростити процедуру стягнення боргів
в Економічна правда/Новини

У Верховній Раді України 17 травня в першому читанні розглянуть законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування” (№6027-д). Він передбачає спрощення процесу стягнення боргів.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Закон і Бізнес”, за умови ухвалення законопроекту фінансові установи планують повернути довіру клієнтів до банків та видавати більше кредитів громадянам. Зокрема, передбачається, що реконструкція або самочинне будівництво не дозволить недобросовісним боржникам виводити об’єкти з-під іпотеки.

Банки отримають доступ до Державного реєстру актів цивільного стану. Таким чином вони перевірятимуть надану потенціальними позичальниками інформацію, а також слідкуватимуть, чи не помер боржник, аби не згаяти час для роботи із спадкоємцями. Також забороняється реєстрація автомобілів, які перебувають під будь-яким обтяженням, без згоди кредитора.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, Національний банк України затвердив рішення про припинення банківської діяльності Діві Банку без припинення юридичної особи.

Додамо, що Нацбанк прогнозує прискорення зростання української економіки до 3,4%, чому сприятимуть фіскальна політика і сприятливе зовнішнє середовище. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: