Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда До 2050 року українців рекордно поменшає, - ООН

До 2050 року українців рекордно поменшає, – ООН

До 2050 року українців рекордно поменшає, – ООН
в Закордонна правда/Новини

В ООН стверджують, що кількість українців стрімко скорочуватиметься і до 2050 року становитиме 36 мільйонів осіб. До того часу найбільшою країною за густотою населення стане Індія.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на Департамент з економічних і соціальних питань ООН.

За його даними щодо перспектив світової урбанізації, у 2050 році кількість населення України становитиме 36,4 мільйона осіб. Із них 28,5 мільйона проживатиме у містах, що становитиме близько 78% всього населення. Нині кількість міського та сільського населення становить 69% на 31%. За прогнозами експертів, у 2030 році в Україні буде лише 3 міста-мільйонники.

Українців протягом 2017 року стало менше на 198 тисяч. Населення планети, навпаки, збільшиться з 7,6 до 9,7 мільярда осіб. Зокрема, найбільш густонаселеними будуть Індія та Китай: 1 мільярд 600 мільйонів осіб та 1 мільярд 300 мільйонів відповідно.


 


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, зараз на території України за офіційними даними проживає 42,3 мільйона осіб. Дані показники не враховують міграції студентів та заробітчан. Найближчим часом проведуть новий перепис населення. 

Додамо, що The British Journal of Psychiatry опублікував звіт про нове дослідження, в ході якого вченими був виявлений зв’язок між професійною реалізацією людей і їх схильністю до психічних захворювань. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: