Сила в правді

Навігація
Головна Новини Елітні автівки, земельні ділянки і базу відпочинку "забув" задекларувати екс-чиновник

Елітні автівки, земельні ділянки і базу відпочинку “забув” задекларувати екс-чиновник

Елітні автівки, земельні ділянки і базу відпочинку “забув” задекларувати екс-чиновник
в Новини/Правда про чиновників

До Національного антикорупційного бюро буде направлено обґрунтовані висновки, затверджені за результатами повних перевірок е-декларацій за 2015 та 2016 роки голови Державної екологічної інспекції Заїки Андрія Миколайовича. Рішення про це прийнято на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться на сайті НАЗК.

Андрій Заїка у декларації за 2015 рік  не вказав власну земельну ділянку в м. Ялті, ділянку дружини в Київській області та 3 земельні ділянки матері в Київській та Чернігівській областях. Також не задекларував автомобілі дружини Mazda 5 і матері Nissan Qashqai та дохід від продажу свого прогулянкового катера.

У декларації за 2016 рік посадовець не вказав автомобіль Peugeot 2008, придбаний його матір’ю в цьому ж році, а також дохід, отриманий нею та дружиною від продажу об’єктів нерухомого та рухомого майна: двох земельних ділянок, житлового будинку, квартири, бази відпочинку та двох автомобілів.

В обох деклараціях Андрій Заїка не зазначив фінансові зобов’язання перед банком за кредитним договором, які виконав лише у 2017 році. Крім того, за результатами перевірки встановлено, що посадовець отримував від Нацбанку ліцензію на здійснення інвестицій за кордоном.

Надаючи пояснення Національному агентству, Андрій Заїка підтвердив, що придбав корпоративні права за кордоном, однак якої компанії  – не повідомив. Загалом у кожній декларації чиновника виявлено невідображення об’єктів декларування на суму більше 4,6 млн грн.

Як відомо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму  понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України.  Національне агентство також зазначає, що затвердження  обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.


Нагадаємо, народний депутат Борислав Розенблат не задекларував ломбардний бізнес дружини. Хоч його дружина і вийшла з цього бізнесу, але ломбард досі працює під назвою – “Ломбард “Розенблат Ж.Л. і компанія”.

Також нещодавно стало відомо про розкішний маєток Петра Симоненка – голови забороненої “Комуністичної партії”. Симоненко володіє розкішним маєтком та власним озером під Києвом.

Раніше ми розповідали, що новопризначений очільник столичної митниці Руслан Черкаський володіє квартирами в ОАЕ, купив квартиру в Києві та користується будинком на 350 кв.м. Його співмешканка має BMW 740 LD XDRIVE G12 2017 р.в. та Mercedes-Benz G 350 D 2016 р. в.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: