Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда IKEA і H&M заходять на український ринок

IKEA і H&M заходять на український ринок

IKEA і H&M заходять на український ринок
в Економічна правда/Новини

Компанії IKEA та H&M розпочнуть діяльність на українському ринку в 2018 році. Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що на даний момент спостерігається прогрес у сфері торгово-економічної співпраці.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на прес-центр Кабінету Міністрів України.

“Україна є привабливим місцем для багатьох шведських компаній, що бажають розширити свій бізнес. Ми вітаємо той факт, що вже в цьому році відомі шведські компанії IKEA і H&M вийдуть на ринок України”, – розповіла Климпуш-Цинцадзе. Жінка наголосила, що українсько-шведський товарообіг підвищився на 4,2% відносно 2016 року та склав 510,9 мільйонів доларів США.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, обмін неякісного товару можна здійснити лише за наявності документів, які підтверджують його купівлю. У Законі України “Про захист прав споживачів” вказано, що повернути товар за вимогою покупця дозволяє чек. 

Додамо, що у Верховній Раді України 17 травня в першому читанні розглянуть законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування” (№6027-д). Він передбачає спрощення процесу стягнення боргів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: