Сила в правді

Навігація

Календар Чемпіонату світу з футболу у Тернополі надрукували з російським Кримом

в Новини/Соціальна правда

У газетних кіосках Тернополя можна придбати календар Чемпіонату світу з футболу.  І все б нічого, та календар, який надрукували тиражем у 333777 примірників у центрі Тернополя на вулиці Руській у видавництві – видавничо-інформаційний Дім “Діана плюс”, допустив значну політичну помилку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “НАРОДНА ПРАВДА- Тернопіль“.У даному календарі поряд з російським містом Ростов – на – Дону можна розгледіти український півострів Крим, який на календарі зображений синім кольором та у складі Російської Федерації.До слова, Росія силою захопила український півострів у 2014 році без жодного пострілу.

Сьогодні Україна так і не визнала анексії Криму, як і весь цивілізований світ.

Та тернопільське видавництво “Діана” вирішило інакше і зазначило, що  Крим  – це все ж таки частина Росії.Цікаво,  чи це редактор не додивився чи коректор? Та маємо те, що маємо, надрукований футбольний календар тиражем 333777 примірників, на якому український Крим у складі Російської Федерації.Важко сказати, чи зреагує на цей випадок СБУ, але навіть якщо і реакція буде, то календарі уже успішно продаються у всіх газетних кіосках Тернополя.Та взагалі куди дивиться поліція Тернополя, коли в них практично під носом друкують сепаратиську літаратуру?


Нагадаємо, група студентів 1-3 курсів Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка з 27 квітня по 7 травня проходила практику на окупованому півострові. У Крим поїхали майбутні фахівці у туристичній галузі. За словами ректора вишу Юрія Лянного, на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

Нагадаємо також, у минулому році 70 українських школярів – переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва, поїхали до Москви.

У Міністерстві ж освіти і науки України заявили, що не мають права забороняти українським школярам їздити до Російської Федерації. У МОН підкреслили, що кордон із РФ не є закритим, а рішення щодо відвідування країни-агресора дітьми приймають батьки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: