Сила в правді

Навігація
Головна Новини Назвали головні ознаки раку мозку

Назвали головні ознаки раку мозку

Назвали головні ознаки раку мозку
в Новини/Правда о здоровье

Пухлина головного мозку є одним з найсерйозніших діагнозів в сучасній медицині. Дана форма раку однаково може вразити важливий орган, як чоловіків, так і жінок, незалежно від віку, тому при найменших підозрах і симптомах, які можуть вказувати на це захворювання, слід звертатися до фахівців. Експерти рекомендують звертати увагу на часті головні болі, проблеми із зором і координацією, неодноразові втрати свідомості, зміни в поведінці.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише МЕДИКФОРУМ.

Американські нейрохірурги стверджують, що рак головного мозку позначається на психіці, душевному стані і індивідуальності людини. Онкологія такого типу може стрімко розвиватися, проявлятися агресивно і швидко привести до смерті. Фахівці налічують понад 120 видів злоякісних і доброякісних пухлин, що зустрічаються в центральній нервовій системі і головному мозку.

Медики розповіли, що онкологія в одному з найважливіших органів людини може виникати через помилки в діленні клітин. У разі виявлення небезпечного вогнища організм подає сигнали, які не можна ігнорувати, щоб отримати своєчасну і ефективну допомогу в боротьбі з серйозною недугою.

На рак мозку можуть вказувати часті й тривалі головні болі, що нерідко з’являються в місцях розвитку пухлини і супроводжуються нудотою і блювотою. Втрата координації, слабкість, нездатність утримувати рівновагу, проблеми із зором і підвищена світлочутливість теж можуть бути симптомами страшної хвороби. Експерти радять проконсультуватися з лікарем у разі появи раптових нападів, що нагадують епілептичні. Про розвиток раку мозку можуть попереджати дивні зміни в звичному поведінці людини, необгрунтована агресія.

З походом до фахівця в разі прояву подібних симптомів краще не затягувати. Раніше звернутися до лікаря – це отримати більше можливості і часу для боротьби з онкологією.


Нагадаємо, дослідники з Мічиганського університету створили таблетку, яка змушує пухлини світитися при впливі інфрачервоного світла.

Також повідомлялося, що німецькі дослідники з Федеральної політехнічної школи в Цюриху знайшли новий спосіб діагностування чотирьох видів онкологічних захворювань. Винайдення спеціального імплантату допоможе  виявляти рак на ранніх стадіях хвороби, а  також ефективно боротися з ним. 

Додамо, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: