Сила в правді

Навігація
Головна Новини Повернення бракованого товару: що варто знати, якщо чек загубили

Повернення бракованого товару: що варто знати, якщо чек загубили

Повернення бракованого товару: що варто знати, якщо чек загубили Фото: "pixabay.com"
в Новини/Соціальна правда

Обмін неякісного товару можна здійснити лише за наявності документів, які підтверджують його купівлю. У Законі України “Про захист прав споживачів” вказано, що повернути товар за вимогою покупця дозволяє чек.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “На пенсії”, у випадку втрати необхідних документів факт купівлі товару можна довести за допомогою свідків. Це вказано у п. 9 Постанови Пленуму Верховного Суду України “Про практику розгляду цивільних справ за позовами про захист прав споживачів”.

Однак Кабінет Міністрів України затвердив список товарів, які не підлягають поверненню та обміну. До нього потрапили їжа, напої, дитяче харчування, алкоголь, ліки та медичні інструменти, цигарки, засоби гігієни, а також шкарпетки, білизна, постіль, косметика, парфумерія, іграшки, друкована продукція, ювелірні вироби, інструменти для манікюру та педікюру.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, дочірнє підприємство Adidas-Україна отримало повідомлення від Українського інституту національної пам’яті про відповідальність за поширення в Україні продукції з використанням заборонених символів комуністичного тоталітарного режиму. 

Додамо, що фахівці в сфері реклами розповіли про тонкощі у своїй роботі, та порадили українцям, як краще сприймати рекламну продукцію. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: