Роберт Мюллер: Російська фірма звинувачується у фінансуванні зриву виборів в США

Роберт Мюллер: Російська фірма звинувачується у фінансуванні зриву виборів в США
в Закордонна правда/Новини

Російська фірма, пов’язана з довіреною особою президента Володимира Путіна, оскаржує докази Спеціального радника Роберта Мюллера про те, що їх компанія фінансувала спроби Москви зірвати президентські вибори в США 2016 року – пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Politico.

Адвокати Concord Management and Consulting  – компанії, що базується в Санкт-Петербурзі і належить російському олігарху, відомому як шеф-кухар Путіна- звинувачують Мюллера у вигадці злочину для досягнення “політичної” мети – переслідування когось за втручання у президентські вибори в США.

Адвокати Департаменту юстиції Ерік Дубельє та Кейт Сейкалі написали у своєму клопотанні, поданому до федерального суду у Вашингтоні:

«….Це очевидно політична причина: щоб виправдати своє існування, Спеціальний радник повинен звинуватити росіян – будь-кого з росіян”.

Новий позов адвокатів Департаменту засуджує те, що справа Мюллера проти російської фірми є юридичною помилкою, оскільки не можна стверджувати, що компанія діяла “навмисне”, з метою порушення закону США.

Адвокати Concord Management and Consulting  зазначили, що Міністерство юстиції звинуватило іноземну фірму “без присутності в Сполучених Штатах” за невиконання “певних нормативних вимог, які не відомі навіть більшості американців”.

Представник Мюллера відмовився коментувати цей позов.

Конкорд Менеджмент належить одному з 13 російських громадян, яких в лютому звинувачували в навмисному використанні соціальної медіа-реклами, так званих інтернет-тролів та інших методів, що спровокували сварки перед виборами 2016 року. Обвинувальний висновок стверджує, що більшість заходів були спрямовані на підтримку кандидата в президенти Республіканця Дональда Трампа або дискредитацію кандидата в президенти від Демократичної партії – Хіларі Клінтон. Звинувачення стверджують, що схема передбачала витрати, пов’язані з виборчими процесами, які були незаконними, відповідно до законодавства США.

«Конкордом» володіє Євгеній Пригожин, заможний бізнесмен, відомий як шеф-кухар Путіна. Він є одним з 13-ти звинувачених у цій справі. Стверджується, що Пригожин використовував кілька власних фірм, в тому числі Агентство інтернет-досліджень та Concord Catering, щоб підтримувати Росію у втручанні до виборів в США.

Вважається, що ці 13 осіб навряд чи, коли-нибудь предстануть перед судом США.

Рішення Concord Management з’явитись у справі, за підтримки американських адвокатів, здається несподіваним. Ймовірно, що вони мали на меті змусити прокурорів передати деталі доказів, що підтверджують обвинувачення. Деякі експерти з правових питань вважають, що прокурори вилучать російську компанію зі справи або проведуть судовий розгляд, на який відповідач просто не з’явиться.

Нове клопотання Дюбельє та Сейкалі стверджує, що Сполучені Штати регулярно прагнуть вплинути на вибори в інших країнах.

Також адвокати Конкорда заявили, що попередні дії США надають цій кримінальній справі «сильного запаху лицемірства”.

Прокурори попросили суддю відкласти це слухання, але вона відмовилася.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...