Сила в правді

Навігація
Головна Новини Цей простий спосіб допоможе уникнути передчасної смерті

Цей простий спосіб допоможе уникнути передчасної смерті

Цей простий спосіб допоможе уникнути передчасної смерті Фото: "pixabay.com"
в Новини/Правда о здоровье

Вчені з Госпіталю Джонса Хопкінса у США стверджують, що людям середнього віку помірна чи висока фізична активність допоможе боротися з серцевою недостатністю та передчасною смертю.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на MedicalXpress, 150 хвилин регулярної фізичної активності, до якої відносять також піші прогулянки та катання на велосипеді, дозволяють знизити ризик розвитку серцевої недостатності на 31%. Ефективність підвищується, якщо людина вела активний спосіб життя і раніше.

Під час дослідження вчені проаналізували дані 11 351 особи, яка страждає на атеросклероз. Вік добровольців досягав 60 років. За ними спостерігали протягом 19 років. Дослідники брали до уваги рівень фізичної активності респондентів, їхнє інтерв’ювання щодо самопочуття, відвідування медичних закладів та смертність від серцевої недостатності. Всього було зареєстровано 1 693 госпіталізації і 57 смертей через серцеву недостатність.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, лікарі рекомендують нормалізувати кров’яний тиск, захистити себе від стресів, бути фізично активними і вести здоровий спосіб життя. 

Додамо, що молодість та красу можна зберегти завдяки правильному харчуванню. Щоденний раціон відображається на зовнішньому вигляді. Важливо відмовитися від небезпечних продуктів, щоб сповільнити процес старіння. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: