Сила в правді

Навігація
Головна Новини Ці морепродукти вбивають ваше здоров'я

Ці морепродукти вбивають ваше здоров’я

Ці морепродукти вбивають ваше здоров’я
в Новини/Правда про здоров'я

Безперечна користь морепродуктів настільки очевидна, що ми навіть не намагаємося поставити під сумнів якість морської гастрономії.

Тим часом у всьому світі екологи та лікарі б’ють на сполох з приводу забруднення морських акваторій відходами промислового виробництва, і на цьому ґрунті – мутації морських мешканців, що відбивається на здоров’ї людей самим непередбачуваним чином, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Ім’я Курда Оддекалва, ймовірно, скоро стане прозивним в Норвегії. А серед фермерів, які вирощують норвезький лосось в штучних водоймах, – це ім’я вже страшилка. Засновник норвезького Союзу охорони природи еколог-активіст Курд Оддекалва вже багато років веде війну з господарствами, що вирощують лосось. Те, як фермери це роблять, Курд вважає варварством, а вироблену рибу – самою токсичною їжею в світі.

Активіст вважає ситуацію з рибою в його країні катастрофічною. Пов’язано це, за його словами, з умовами розведення лососевих. На маленькій фермі в рік проводиться до двох мільйонів (!). Через сильну скупченість риба хворіє. Некроз підшлункової залози, інфекційна анемія стали нормою для вирощеної в неволі риби. На стіл в будь-якій країні світу вона йде саме в такому стані. Люди, які заробляють на її продажі, роблять все можливе, щоб ця інформація не дійшла до споживача.

Оприлюднити всю правду про норвезькому лососеві Оддекалву допомогли французькі журналісти Ніколя Даніель і Луї де Барбейрак. Вони зробили багатомісячне плавання з метою вивчення зсередини рибної промисловості. Норвегія, Данія, Швеція, а ще в’єтнамські постачальники штучно вирощеної морської риби – все побачене відбилося в їх фільмі.

У ньому, наприклад, використані записи Курда Оддекалва, де добре видно, як працівники рибницьких ферм виливають у водойми з рибою бочки пестициду, який «славиться» своїм нейротоксичним впливом. При цьому на самих робітників надіті захисні костюми і протигази, що, цілком природно, наводить на думку про отруйну природу речовини, з якою працюють люди.

Робиться це з метою знешкодити рибу від безлічі захворювань, які просто не можуть не виникати в таких умовах. До хворої риби додаються отруйні речовини, які і роблять її м’ясо, як сказав Курд Оддекалва, найтоксичнішою в світі.

З цим згоден і токсиколог з Франції Жером Рюззен. Він провів дослідження норвезького лосося і зробив висновок про дуже високий ступінь його забруднення. За твердженням французького токсиколога, ця риба в п’ять разів перевищує показники по шкідливості і токсичності в порівнянні з будь-якими іншими морепродуктами.

Однак якщо ви сподіваєтеся знайти здорові морепродукти, здобуті у відкритому океані, то це – марна справа. Розвиток промислового виробництва в усьому світі ніяк не міг не відбитися на морських глибинах. Нафтові та інші промислові продукти переробки не залишили жодної надії на вилов нормальної риби.

Ряд морських мешканців активно накопичують в своєму організмі ртуть. Вчені Гарвардського університету після ряду досліджень назвали «найбільш ртутних» мешканців морів: це кафельник, акула, меч-риба, королівська макрель. А улюблений багатьма длинноперий тунець вони ж рекомендують їсти вагітним жінкам і дітям не більше 170 грам на тиждень.

Крім ртуті, гарвардські вчені виявили в морських мешканців великий вміст свинцю, який збільшує ризик виникнення ревматоїдного артриту, аутоімунних захворювань, системного червоного вовчака та інших.


Нагадаємо, що істотно знизити ризик інсульту і серцевого нападу можна, відмовившись від вживання продуктів харчування з високим вмістом трансжирів – перестати купувати чіпси, крекери, смажені продукти і готові хлібобулочні вироби.

Також нагадаємо, що всього три чашки чаю на день можуть скоротити ризик інсульту на 20 відсотків. Вчені з’ясували, що улюблений багатьма гарячий напій має потужну захисну властивість – захищає судини головного мозку від тромбозу і допомагає артеріям залишатися гнучкими і вільними від холестеринових відкладень.

Також нагадаємо, що було названо потужні методи для покращення роботи серця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: