Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда У киян забиратимуть субсидію за комунальні борги

У киян забиратимуть субсидію за комунальні борги

У киян забиратимуть субсидію за комунальні борги
в Економічна правда/Новини

Кияни, які мають заборгованість за водопостачання, будуть платити штраф. Він складатиме 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення платежу. Через штрафні санкції жителі столиці втратять право на субсидію.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Факти.ICTV”, директор розрахункового департаменту ПАТ “Київводоканал” Валерій Люлин розповів, що кияни мають 6 місяців, щоб сплатити борг. Для уникнення штрафу можна також укласти договір про реструктуризацію заборгованості.

За його словами, новий закон “Про житлово-комунальні послуги” набере чинності з 10 червня. Він передбачатиме штрафні санкції та нарахування пені за несплату платежів житлово-комунальних послуг. А норма застосовуватиметься з 2019 року. Вона дозволить відмовити у субсидії тим, хто має заборгованість за 2 місяці.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, з 10 червня вступає в дію Закон України “Про житлово-комунальні послуги”, в рамках якого несумлінним споживачам передбачається нарахування пені за кожний день її прострочення, обмеження та припинення надання послуги в цілому. 

Додамо, що народні депутати підтримали законопроект  № 8296 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання”. За нього проголосували 248 осіб. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: