Відпустки – 2018: які напрями обирають українці і що варто знати

Відпустки – 2018: які напрями обирають українці і що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стали відомі найпопулярніші туристичні напрямки для відпочинку серед українців після введення рік назад безвізового режиму з Євросоюзом. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Точку доступу“.

Loading...

Нові можливості подорожі без візи в Європу поступово змінюють вподобання наших співвітчизників, але і на вітчизняні курорти попит теж зростає.

Туреччина

Але незважючи на безвіз, першу позицію зберігає Туреччина, куда українці полюбляють їхати по моделі “all inclusive”, коли ти одноразово сплачуєш за квитки, готель та їжу. Також ця країна знаходиться лише в 2-х годинах польоту, а рейси є з усіх великих міст України.  Негативний момент – цього року відпочинок у Туреччині коштуватиме вже на 20-30% більше, ніж минулого року.

Єгипет
На другому місці Єгипет, який пропонує українцям схожі умови all inclusive, але температура там ще вища і багатший підводний світ для бажачих займатися снорклінгом.
Європа
На третьому місці країна-член ЄС – Іспанія. Також по безвізу популярні Греція, Італія та Туніс (який територіально до Європи не належить). А от Болгарія, яка займала раніше вищі позиції, в цьому році просіла через те, що ряд туристів їде туди самостійно і не користується послугами агентства.
На четвертому місці Кіпр, а замикає рейтинг туристичних напрямків Чорногорія.

Україна

Також високим попитом користуються вітчизняні курорти. Після анексії Криму туристи віддають перевагу Чорноморському узбережжю, Карпатам, Моршину та Трускавцю.

Джерело: Народна Правда