Сила в правді

Навігація
Головна Новини Воскресіння Господнє: чого не можна робити у цей день

Воскресіння Господнє: чого не можна робити у цей день

Воскресіння Господнє: чого не можна робити у цей день
в Новини/Соціальна правда

Щороку християни всього світу святкують Вознесіння Господнє. Воно традиційно відзначається на 40 день після Великодня. Цього року припадає на 17 травня 2018 року.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “РБК-Україна”, Вознесіння символізує завершення земного служіння Сина Божого та вознесіння його на небеса. Саме цього дня, за церковними джерелами, Ісус Христос з’явився на Єлеонській горі та благословив своїх апостолів словами: “Мир Вам!” Після цього його душа полетіла на небо.

Наші предки вважали, що Вознесіння Господнє нагадує про закінчення весни та зустріч літньої пори року. У народі вірили, що на свято не можна тримати в голові погані думки. Важливо пам’ятати, що на Вознесіння не можна вступати в суперечку, виконувати роботу по дому, вести господарство та виносити сміття.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, християни 6 травня традиційно святкують День святого Юрія. Георгія Побідоносця завжди особливо шанували у християнській вірі. На честь воїна-великомученика заснували навіть георгіївський орден. 

Додамо, що в ООН стверджують, що кількість українців стрімко скорочуватиметься і до 2050 року становитиме 36 мільйонів осіб. До того часу найбільшою країною за густотою населення стане Індія. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: