Сила в правді

Навігація
Головна Новини 9 мільйонів гривень: стільки платять депутатам для виконання їхніх повноважень

9 мільйонів гривень: стільки платять депутатам для виконання їхніх повноважень

9 мільйонів гривень: стільки платять депутатам для виконання їхніх повноважень
в Новини/Правда про чиновників

Із казни державного бюджету за травень поточного року виділили 9 108 365 гривень для виплат депутатам. Дані про відшкодування витрат на виконання депутатських повноважень з’явилися на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Експрес-онлайн”, журналісти дослідили, що за квітень та березень витрати були ще більшими на сотню тисяч гривень. Станом на сьогодні в українському парламенті 423 депутати. Тому в середньому вони отримують щомісяця 21-22 тисячі гривень. За рік кожен нардеп має близько 260 тисяч гривень. Таким чином за рік на оплату виконання депутатських повноважень держава витратить близько 110 мільйонів гривень.

У законодавстві (“Про статус народного депутата України”) вказано: “Відповідно до положень статей 23 і 35 цього Закону народному депутату видаються кошти для компенсації вартості проїзду, оренди житла або винайму готельного номера, а також відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, у розмірі місячної заробітної плати народного депутата, що не підлягають оподаткуванню”.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, мер Білої Церкви Геннадій Дикий придбав новий будинок площею 500 квадратних метрів, який коштує понад мільйон. При цьому чиновник за рік отримав 238 тисяч гривень доходу, а його дружина Олена – 1,4 мільйона гривень.

Додамо, що Петро Порошенко має повноваження назначати людей головами державних адміністрацій обласних центрів, незалежно від схвалення урядом та парламентом. Тому чиновники на місцях є цілковито “своїми людьми” для президента. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: