Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Банкам дозволили самостійно змінювати ставки за кредитами

Банкам дозволили самостійно змінювати ставки за кредитами

Банкам дозволили самостійно змінювати ставки за кредитами
в Економічна правда/Новини

Український парламент затвердив законопроект № 6027-д щодо відновлення кредитування в Україні. Заступник голови комітету з питань фінансової політики Руслан Демчак вважає, що документ допоможе уникнути основних факторів, які заважають кредитуванню в Україні.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Діло”, голова комітету з питань фінансової політики Михайло Довбенко стверджує, що 80 % юридичних осіб, які взяли позику, навмисно оголошують себе банкротами, щоб уникнути відповідальності щодо кредиту.

“Зараз в Україні формальний інститут поруки, складний механізм зміни процентної ставки, недосконалі інструменти позасудового врегулювання спорів по кредитах, необ’єктивне визначення вартості об’єкта іпотеки”, – розповів про проблеми кредитування Демчак.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, у Верховній Раді України 17 травня в першому читанні розглянули законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування” (№6027-д). Він передбачає спрощення процесу стягнення боргів. 

Додамо, що банки РФ можуть втратити 80-100 мільярдів рублів (42 мільярда гривень) внаслідок антиросійських санкцій США. Президент “Сбербанку” Росії Герман Греф заявив, що основна частина прийдеться на переоцінку капіталу, інша – на фінансовий результат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: