Сила в правді

Навігація
Головна Новини На дизельні авто масово пересідають українці (фото)

На дизельні авто масово пересідають українці (фото)

На дизельні авто масово пересідають українці (фото)
в Новини/Соціальна правда

Ще 15 років тому вітчизняний автолюбитель боявся купувати дизельні авто з-за проблем з ремонтом і неякісної солярки.

У наш час частка дизельних авто в загальних продажах досягла європейських показників, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Auto news.

Відзначається що продажі нових дизельних авто за перший квартал 2018 року перевищили 11 тисяч штук, що становить 43% від загальних продажів.

Споживач усвідомлено вибирає дизель за кращу економічність та ще і нижчою ціною за літр палива, на показник вплинули «дизельгейтові» машини, від яких відмовилися в інших країнах. Такі Audi і VW продаються з великими знижками.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року дизелі зайняли 39,8% ринку нових авто. Що цікаво, європейці якраз зараз до таких авто охололи – там продажі дизелів стрімко падає. До речі, це один з факторів.

Найпопулярнішими автомобілями з дизельним силовим агрегатом на українському ринку стали VW Golf, Audi A3, Renault Duster, Renault Logan і Nissan X-Trail.

В результаті у Audi майже всі (92,5%) автомобілі – дизельні. У VW цей показник 72%. Крім того, дизельні версії частіше вибирають покупці Land Rover (92%), Renault (85,7%), Mercedes-Benz (69%). А ось японські марки серед аутсайдерів дизелізації: Subaru (0,8%), Infiniti (1,6%), Honda (2,3%).


Нагадаємо, НАРОДНА ПРАВДА раніше писала про прості порада, прислухаючись до яких, власник збереже свій гаманець, а його автомобіль прослужить набагато довше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: