Назвали алкогольний напій, який вбиває ваше здоров’я

Назвали алкогольний напій, який вбиває ваше здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Енергетичні напої є дуже небезпечними для здоров’я.

Якщо ж ви додаєте в них алкоголь, готуйтеся до того, що у вас можуть виникнути проблеми з печінкою, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Сегодня”.

Енергетики подразнюють органи травлення, вичавлюють з організму всю можливу енергію. Також у тих, хто їх п’є, є проблеми з травленням і психікою.

“Як правило, люди, які захоплюються енергетиками, мають серйозні проблеми не тільки з печінкою, але і з травною системою, серцем і психікою”, – відмітив кандидат медичних наук Анатолій Печінка.

А ось слабоалкогольні напої шкідливі своїм величезним вмістом цукру та барвників.

“В слабоалкогольних напоях міститься велика кількість цукру, присутні ароматизатори, харчові синтетичні барвники, стабілізатори смаку, нерідко там можна виявити ще й сурогати алкоголю. Така гримуча суміш повільно, але впевнено отруює печінка, яка змушена розщеплювати алкоголь і виводити його з організму”, – повідомив Анатолій Печінка.


Нагадаємо, дослідники з’ясували, що кава продовжує життя. Чотири чашки кави щодня на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%.

Також ми писали, що від кави варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, аби позбутися целюліту.

Раніше стало відомо, що кофеїн, який міститься в каві, зможе заспокоїти знервовану людину за 3 хвилини. Кофеїн, що міститься в каві, зможе заспокоїти, а не тільки надати бадьорості вранці. Для посилення ефекту радять пити каву з молоком.

Джерело: Народна Правда