Сила в правді

Навігація
Головна Новини Поновлення фото у паспорті: українцям зробили важливе повідомлення

Поновлення фото у паспорті: українцям зробили важливе повідомлення

Поновлення фото у паспорті: українцям зробили важливе повідомлення
в Новини/Соціальна правда

Особа яка досягла 25- та 45-річного віку зможе сама вирышувати, чи вклеювати фото до паспорта у формі книжечки, чи оформляти ID-картку.

Наказ МВС, який затверджував Порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року припинив дыю з 17 квітня, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Зазначене рішення прийнято в рамках реформування системи документування та із врахуванням того, що паспорт громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року вже тривалий час не видається у жодному підрозділі міграційної служби.

У другому півріччі 2018 року заплановано запровадження послуги із заміни паспорта у формі книжечки на ID-картку за бажанням (сьогодні така заміна можлива лише у разі зміни прізвища, псування або втрати паспорта, а також за бажанням при досягненні 25- та 45-річного віку).

Разом з цим, особа за бажанням може  вклеїти фотокартку до такого паспорта досягнувши 25- та 45-річного віку прописана в інших нормативно-правових актах, тому така послуга і надалі надаватиметься підрозділами Державної міграційної служби та центрами надання адмінпослуг. Таким чином, як і раніше після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.

Запровадження ID-картки без примушування громадян до заміни документів здійснюється згідно досвіду європейських країн та з метою уникнення ажіотажу та додаткових черг.

На сьогоднішній день вже більше 70 центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) в різних регіонах України надають послуги з оформлення біометричних документів. Як показує практика, запровадження цих послуг у ЦНАП суттєво покращує ситуацію з чергами та доступністю послуг для громадян.


Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України зареєструвало законопроект, який пропонує скасувати обов’язковий штамп про прописку в паспорті, вся інформація про місце реєстрації громадян буде міститися в електронному реєстрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: