Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Російський трейдер йде з ринку міндобрив України

Російський трейдер йде з ринку міндобрив України

Російський трейдер йде з ринку міндобрив України
в Економічна правда/Новини

EuroChem Group AG оголосила про продаж свого дочірнього підприємства в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Вартість угоди та її умови не розкриваються.

У компанії підкреслили, що причиною даного рішення стали нещодавні дії влади України щодо обмеження поставок добрив іноземними компаніями, а також очікування подальшого погіршення ділової кон’юнктури на даному ринку.

Дочірнє підприємство було продано компанії, пов’язаній з його колишнім менеджментом, і означає відхід EuroChem з України після 15 років роботи на цьому ринку.

EuroChem намір продовжити консультації з українською владою щодо майбутніх можливостей в Україні через своє європейське представництво, в той час, як група зосередить свої зусилля на інших ринках, що зростають.

Нагадаємо, 26 березня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розширила дію антидемпінгових заходів на імпорт в Україну аміачної селітри походженням з Росії.

Раніше повідомлялося, що за введення антидемпінгових мит на імпорт російських добрив виступав Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа, який є одним з найбільших гравців на ринку добрив України.

В свою чергу в Українській аграрній конфедерації заявили, що Ostchem шантажує аграріїв намагаючись підняти ціни на добрива.

У травні 2017 року представники вітчизняних аграрних асоціацій направили звернення до прем’єр-міністра з вимогою розформувати монополію Ostchem, що утворилася на ринку міндобрив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: