Українцям знову перерахують пенсію: назвали терміни

Українцям знову перерахують пенсію: назвали терміни
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Під час перерахунку пенсій в березні 2019 року Кабінет міністрів планує вирішити проблему громадян, які мають високий трудовий стаж і низькі виплати.

“Ми під час проведення другого етапу реформи в березні 2019 року, під час перерахунку пенсій, відповідно до формули врахуємо ті проблемні моменти, про які ми говоримо. Ми над цим працюємо і робимо відповідні розрахунки”, – пояснив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За його словами, людей, які мають повний трудовий стаж, на сьогодні налічується більше 3 мільйонів чоловік.

Як відомо, при розрахунку пенсії враховується стаж і зарплата за останні три роки перед виходом на заслужений відпочинок. Таким чином, навіть при наявності великого стажу пенсія може виявитися дуже низькою – через невисоку зарплату.


Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що українцям варто очікувати підвищення пенсій за умови, що надходження у бюджет Пенсійного фонду протягом 2018 року будуть зростати.

Нагадаємо також, в уряді вирішили відтермінувати анонсоване раніше підвищення мінімальної заробітної плати до 4 200 гривень, бо в державному бюджеті банально не вистачає грошей. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...