Сила в правді

Навігація
Головна Новини Волкер назвав спосіб повернення Донбасу

Волкер назвав спосіб повернення Донбасу

Волкер назвав спосіб повернення Донбасу
в Новини/Правда про ООС

За словами військовий експерта  Олексія Арестовича, нещодавні висловлювання спецпредставника США Курта Волкера про те, що Україна не зможе повернути Донбас, означають тільки те, що силовий варіант вирішення проблеми Донбасу буде неефективним, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф.

“Волкер як будь-яка людина, що є представником певної групи, яка виробила свою стратегію, буде відкидати всі інші стратегії та розповідати, що його стратегія найкраща. А оскільки він є дуже досвідченим дипломатом, що впевнено проводить свою стратегію, намагаючись донести до всіх, що вона є безальтернативною. Коли хлопець одружується з дівчиною, він пояснює, що з усіма іншими вона не буде щаслива, а тільки з ним і тут та ж сама історія”, – говорить Арестович.

У той же час, експерт вважає за потрібне роз’яснити слова спецпредставника, “тому що зараз люди вирішать, що ми не можемо повернути (окуповані території), і попадають в обморок”.

Висловлювання Волкера були вирвані з контексту і воно насправді продовжується промовою про те, що необхідно вводити миротворців і йти через домовленості з Росією.

“Підстав для такої заяви вистачає. Ми вже знаємо відповідь, що в разі спроб ЗСУ атакувати ЛНР і ДНР, росіяни точно втрутяться на даному етапі. І чим це все закінчиться? Будуть важкі криваві бої, в результаті яких ми покладемо купу людей і захопимо кілька перехресть. Тобто абсолютно безглузді дії. Волкер це прекрасно  розуміє, напевно має відповідне негласне запевнення від того ж куратора бойовиків Донбасу, помічника президента РФ Владислава Суркова з російського боку і розуміє, що будь-яка спроба повернути території силовим шляхом на даному етапі – це негайне втручання Росії повноцінними збройними силами, а значить – лише глухий кут”, – роз’яснює Арестович.

Тому, Волкер має на увазі в першу чергу те, що Росія поки не готова віддавати окупований Донбас, тому іншого шляху, крім як введення миротворців з урахуванням часткових інтересів Росії, немає.


Нагадаємо, як нещодавно заявляв спецпредставник США по Україні Курт Волкер на зустрічі з представниками політичних сил, що Україна зможе отримати більше ПТРК Javelin за умови посилення боротьби з корупцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: