Сила в правді

Навігація
Головна Новини Виявити рак в організмі допоможуть ці шість ознак

Виявити рак в організмі допоможуть ці шість ознак

Виявити рак в організмі допоможуть ці шість ознак
в Новини/Правда о здоровье

Медичні працівники виокремили кілька симптомів, які сигналізують про утворення ракових клітин. Якщо вчасно виявити небезпечну хворобу, то можна перешкодити її розвитку.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на Newsyou.info.

Фахівці радять звернутися до лікаря та здійснити обстеження при умові виникнення чогось зі списку ознак недугу. Зокрема, на онкологічне захворювання можуть вказувати різке зменшення ваги тіла, важкість в шлунку, печія, зміна кольору очей та форми рогівки, кашель, що триває більше 3 тижнів, збільшені лімфовузли, а також поява апатії, сонливості, слабкості.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, вчені з Університету Дьюка стверджують, що ракові клітини змінюють метаболізм, завдяки чому поширюються в організмі та захоплюють інші органи. Дослідники переконані, що результати дослідження сприятимуть запобіганню метастазам та пошукам нових методів терапії. 

Нагадаємо, що німецькі дослідники з Федеральної політехнічної школи в Цюриху знайшли новий спосіб діагностування чотирьох видів онкологічних захворювань. Винайдення спеціального імплантату допоможе виявляти рак на ранніх стадіях хвороби, а також ефективно боротися з ним. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: