Водіям на замітку: як оподатковуються дорогі автівки

Водіям на замітку: як оподатковуються дорогі автівки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відповідно до норм Податкового кодексу платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні автомобілі, з року випуску яких пройшло не більше п’яти років.

Крім того середньоринкова вартість повинна складати більше 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року, тобто в 2018 році це в сумі 1,396 мільйонів гривень, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Обчислення суми податку з об’єкта оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податків.

Податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового періоду. Транспортний податок сплачується фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень.


Раніше ми повідомляли, яку суму податків перерахували за перші три місяці року власники елітних автомобілів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...