Новий перерахунок пенсій: що варто знати

Новий перерахунок пенсій: що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відповідно до пенсійної реформи, при перерахунку пенсій у березні 2019 року, планується вирішити проблему громадян, що мають високий трудовий стаж і низькі зарплати.

Про це в ході години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на politeka.

Loading...

“Під час проведення другого етапу реформи в березні 2019 року, під час перерахунку пенсій, згідно з формулою, я сподіваюся, врахуємо ті проблемні моменти, про які ми говоримо. Ми над цим працюємо і робимо відповідні розрахунки”, – сказав міністр.

За словами Реви, людей, які мають повний трудовий стаж, на сьогоднішній день понад 3 млн осіб.

Закон про загальне пенсійне забезпечення Верховна Рада прийняла 3 жовтня, а набрав чинності він 11 жовтня 2017.

Відповідно до закону, розмір пенсії кожного громадянина України розраховується за новою формулою і залежить від страхового стажу, а також розміру заробітної плати під час трудового періоду життя.


Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що українцям варто очікувати підвищення пенсій за умови, що надходження у бюджет Пенсійного фонду протягом 2018 року будуть зростати.

Нагадаємо також, в уряді вирішили відтермінувати анонсоване раніше підвищення мінімальної заробітної плати до 4 200 гривень, бо в державному бюджеті банально не вистачає грошей. 

Також повідомлялося, що Пенсійним фондом України перераховано пенсії для 2,74 млн літніх людей, які продовжують трудову діяльність. Надбавки до пенсій нарахували 2 мільйонам пенсіонерів. В середньому до виплат додалося 74,75 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...