Луценко все ж таки добрався до Нью-Йорка і виступив з трибуни ООН

Луценко все ж таки добрався до Нью-Йорка і виступив з трибуни ООН
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Генеральний прокурор Юрій Луценко закликав ООН до загальної співпрацюючи у подоланні корупції, а також засудив Російську Федерацію, приховує головних корупціонерів України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його сторінку в Facebook після виступу на дебатах високого рівня ООН з нагоди 15 річниці конвенції по боротьбі з корупцією.

Повідомляється, що в своєму виступі Луценко говорив про конкретні досягнення боротьби з корупцією. Зокрема, Луценко говорив про покарання державної мафії колишнього президента України Віктора Януковича за конфіскацію активів, створенні нових антикорупційних механізмів, що дозволило припинити 10 тис. Хабарів і засудити 1,7 тис. Корупціонерів за 2017 рік, наявності унікального механізму електронних декларацій і бенефіціарів власності

“Ми закликаємо до продовження спільних зусиль світової спільноти по протидії корупції і засуджуємо Росію, яка не тільки переховує головних корупціонерів України, але й фінансує тероризм та війни”, — написав Луценко.

Він поінформував учасників заходу про те, що після революції Гідності, слідуючи кращому світовому досвіду, в Україні створена нова система протидії корупції — НАБУ, САП, НАЗК, АРМА.

“Ми впровадили безпрецедентно відкриті бази даних власників українських компаній і електронні декларації держслужбовців. Триває судова реформа.Спільними зусиллями ми конфіскували до державного бюджету 1,5 млрд дол державної мафії Януковича”, — зазначив Луценко.

“І це лише початок”, — резюмував Луценко.


Нагадаємо, як раніше писав на своїй сторінці в Facebook народний депутат Дмитро Добродомов, що генпрокурору анулювали 10-річну американську візу.

Джерело: Народна Правда