Голівуд оголосив сьогодні «День Стормі Деніелс»

Голівуд оголосив сьогодні «День Стормі Деніелс»
Автор Марія Петренко в Новини/Шоу-бізнес

Порноактрису, яка судиться з президентом Дональдом Трампом, приймали, як героїню, сьогодні в Західному Голівуді, штат Каліфорнія.

Loading...

Розповідає “НАРОДНА ПРАВДА”, з посиланням на news.com.au

Коли Деніелс вийшла з магазину для дорослих, під назвою Chi Chi LaRue, близько сотні людей почали кричати й скандувати “Стормі, Стормі!”

Мер Голівуду Джон Дюран офіційно оголосив цей день “Днем Стормі Деніелс” та подарував їй ключ від міста.

“Люди, що тут зібралися, завжди протистояли кривдникам і завжди чесно казали правду до влади, і мені так пощастило бути частиною цього співтовариства”, – сказала Деніелс.

Дюран назвав Деніелс сучасною Леді Ґодівою, що «терпіла приниження не тільки від людей по всій країні, а й від наймогутнішої людини на планеті».

Деніелс та її адвокат “борються за всіх нас, щоб повернути нам нашу країну”, – сказав Дюран.

Західний Голлівуд – Ліберальне місто з населенням у 35 тисяч жителів, величезна частна з яких належить до ЛГБТ-товариства – оголосив себе «містом-святинею» і “безпечним притулком” для людей всіх національностей та імміграційного статусу.

Міська рада рішуче виступила проти дискримінаційних настроїв в администрації Дональда Трампа. Минулого року влада Голівуду затвердила резолюцію, яка закликала Палату представників США оголосити Трампу імпічмент.

Стормі Деніелс, справжнє ім’я якої – Стефані Кліффорд, знялася в десятках фільмів для дорослих, у тому числі, в пародії на “Сплячу красуню”, де вона зіграла Малефісенту. Отримавши популярність за свій зв’язок з президентом, зараз вона виступає в стриптиз-клубах по всій країні.

Деніелс стверджує, що в 2006 році в неї був роман з Трампом, від якого вона вимагала скасування угоди про нерозголошення, яку вона підписала за кілька днів до президентських виборів 2016 року. Вона стверджує, що ця угода не є дійсною, оскільки Трамп ніколи її не підписував.

Вона також звинувачує Трампа та його особистого адвоката, Майкла Коена, в наклепі.

Хоча Трамп заперечує свої стосунки з Деніелс, Коен погодився виплатити їй 130 000 доларів США, в рамках угоди про нерозголошення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...