Хмари Юпітера показали у мальовничому відео

Хмари Юпітера показали у мальовничому відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Космічне агентство NASA опублікувало захоплюючі знімки Юпітера, зроблені зондом Юнона. Тепер вчені зробили з них коротке, але дивовижно розслабляюче відео, показавши, як рухаються хмари над поверхнею газового гіганта.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише УНІАН.

Ролик створений не стільки для милування і релаксації, але в першу чергу для самих вчених. Астрономи тепер наочно можуть зрозуміти траєкторію і швидкість руху хмар, що дозволить більш детально вивчити погодні явища на Юпітері.Крім того, в NASA поділилися знімком планети з незвичного ракурсу, який показує Юпітер в “природному” кольоровому діапазоні. Сюди ж потрапило і Велика червона пляма – гігантський ураган на поверхні Юпітера.

Зонд Юнона був запущений 5 серпня 2011 року. В дорозі він був п’ять років. Зараз Юнона знаходиться ближче до гігантської планети, ніж будь-який попередній космічний корабель. Апарат вивчає склад Юпітера, гравітацію, магнітне поле і джерело його бурхливих вітрів.Нагадаємо, Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) повідомило, що у 2020 році відправить на Марс невеликий вертоліт, який буде базуватися на марсоході наступного покоління. У разі успіху, це буде перший випадок використання літального апарату на інший планеті.

Нещодавно американське космічне агентство NASA на ракеті Atlas 5 запустило зонд InSight для детального вивчення Марсу зсередини.

Раніше американське космічне Агентство NASA оприлюднило 360-градусне відео, за допомогою якого можна “здійснити прогулянку” центром Чумацького Шляху.

Джерело: Народна Правда